DETAYLAR, KURGU VE YANGıN KAPıSı

Detaylar, Kurgu ve Yangın Kapısı

Detaylar, Kurgu ve Yangın Kapısı

Blog Article

Yangın bapsı kolu ivedi durumlarda çıkış kolu olarak kullanılan yangın kapısı aksesuarıdır. ürkü par olarak da bilinen bu kollar normal kapı kolu kabilinden kabil.

Bununla birlikte, yangın merdiveni fiyatlarını etkileyen gayrı bir faktör de kullanılan gereç ve kalitedir. Yangın merdiveni sistemleri genellikle çelik veya hileüminyum kabilinden dayanıklı malzemelerden

Zihinsel sakat, tutuklu yahut ıslah edilenlerin barındığı, yetkili personeli daima vazife başlangıcında olan ve yangın yahut öbür müstacel durumlarda kullanıcıları nakledecek yeterli imkânları mevcut yerlerde kilit kullanılmasına ruhsat verilir.

Bapnın Aksesuarları : Yangın Çıkış Baplarının en önemli aksesuarı panik pas kilit sistemidir. Bu cümle sebebiyle kapı birlik bir hareketle açılabilir ve hızlı bir şekilde tahliye katkısızlanabilir.

TSE belgesi zorunluluğu aranmayan kapılar, bozuk yangın çıkış bapsı olarak yeğleme edilebilir.

Yangın merdiveni ısıya karşı dayanıklı ve yanmaz malzemelerle yapım edilmesi gerekmektedir. Bu konuda da en dayanıklı malzeme olan çelik akla gelmektedir. 

Hevesli bir mimar veya yangın emniyetliği mahirından takviye alarak, gereksinimleriniza ve yerel düzenlemelere uygun bir yangın merdiveni sistemi kurabilirsiniz. Katlanabilir Yangın Merdiveni

Yangın bapları çeşitli stillerde, malzemelerde ve yangın derecelerinde mevcuttur. Bir yangın kapısının maliyeti boyuta, malzemeye ve yangın derecesine demetlı olarak değişmiş olur.

Kanatlardan biri mıhlı tutulabilir, müstacel durumda bir pim mekanizması ile haydi haydi açılması sağlanabilir.

Bu proje, baştan aşağı yönetmeliğe mutabık şekilde planlanır. Arkası istanbul Yanggın kapısı fiyatları sıra itfaiye aracı onayını alarak imalat aksiyonlemlerine saksılıyoruz. Montajını yaparak bulunduğunuz binada elan emniyetli bir meydan yaratmaya imkân teşhisyoruz. Bizimle çabucak iletişime geçerek hizmetimizle alakalı detaylı vukuf alabilirsiniz.

Yangın Kapısı kanadı ve kasası ortada açılıp - kapanma sürecinin falsosuz şekilde yerine getirilmesini sağlayan mekanizmalara Yangın Kapısı Menteşesi denir.

Kapılarda kullanılan yaylı menteşeler yangın baplarının devamlı kapalı kalmasını sağlar.

Yangın merdiveni standartları TSE kalite skalasında kemiksiz olarak belirtilmiştir. Tüm detayların bulunmuş olduğu standartlar çizelgesine bakarak yangın merdiveni yapım eylemek ve montajını kılmak binaların yangından korunması kucakin elzemdir.

Yangın merdiveni yönetmeliği tarafından ele kızılınan mevzular da incelendiğinde yangın merdiveni standartları ve yangın merdiveni zorunluluğu kabilinden kriterlerin de ziyadesiyle önemle takip edilmesi gerekmektedir.

Report this page